Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vtípky

Ztráta goriláka  

V Zoo se utopil gorilák. Zůstaly dvě samičky a evidentně jim samec chybí. Ředitel zoo zašel proto za jedním uklízečem. "Mohl byste se za 4000 korun o ty opuštěné gorylí samičky postarat?" "Nó, mám podmínku, s těma čtyřma tisícovkama mi musíte počkat."

Grónsko  

Nový obyvatel Grónska se ptá starousedlíka: "Jak dlouho zde trvá zima?" "Nevím, já jsem tu teprve od šedesátého roku."

Rovnice  

Manželka profesora matematiky se vrátí nečekaně dříve z lázní a najde muže v posteli s cizí ženou. "Co to má znamenat, Arnošte?" spustí na něj. "No, co, co," odvětí manžel. Řeším rovnici o jedné neznámé!"


Léčení  

"Pane doktore, jak mám ty prášky brát?" ptá se pacient lékaře. "Jeden ráno v osm a pořádně zapít. Druhý ve dvanáct a pořádně zapít. Třetí prášek si vemte ve čtyři odpoledne a pořádně ho zapijte. a potom ještě jeden v šest večer a nezapomeńte ho zapít." "A co mi vlastně je, pane doktore?" "Málo pijete."

Hurvínek

Jede Hurvínek se Spejblem na mopedu a při každé zatáčce Spejbl položí Hurvínkovi otázku.
1) Sedíš? Sedím.
2) Sedíš? Sedím.
3) Sedíš? Sedím.
4) Sedíš? Sedím, ale na stromě!

 
Počítač  
Ve tři hodiny v noci se ona potichoučku vkradla do pracovny. Kladivem rozbila monitor, CDčka polila lepidlem, počítač vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. S pocitem blaha, že odteďka bude veškerý čas trávit manžel jen s ní, ulehla vedle něj do postele. Do konce života jí zbývaly čtyři hodiny.


Finančák  
Do lesa vtrhne finančák. Šnek pospíchá pryč a potká medvěda. Medvěd: "Kam letíš šneku?" Šnek: "Hele, do lesa vtrhnul finančák a já mám vlastní barák, ženská i děti mají barák, to by jsme se nedoplatili, tak utíkám." Medvěd vezme nohy na ramena a potká čápa. Čáp: "Hele medvěde, kam běžíš?" Medvěd: "Do lesa vtrhnul finančák a já mám kožich, žena i děti mají kožichy. Hele, to by jsme se nedoplatili tak zdrhám." Čáp odletí pryč a přistane v pavilonu opic v blízké ZOO. Opice: "Čápe, co tady děláš?" "Do lesa vtrhnul finančák a já si stojím na dlouhý noze, žena i obě děti také, to by jsme se nedoplatili, tak jsem zdrhnul. Opice: "Haha, ať klidně přijdou i sem, já mám holou prdel, žena i děti mají holou prdel a jsme tady v samý kleci zavřený už 20let!